Nesilden Nesile Taşınan Lezzetler

Emek, nesilden nesile aktardığı kalite ve kusursuz hizmet anlayışı ile bir lezzet geleneğinin temsilcisi olmuştur.

Yüksek teknoloji üretim parkuru ve usta ellerin çabası ile üstün hijyen koşullarında hazırlanan ürünleriyle; 90 yıldır aynı kalite ve lezzeti müşterileriyle buluşturmayı başarmış bir markadır. Emek; dün olduğu gibi bugün de geleneklerinden kopmadan, yenilikçi yaklaşımlarla müşterilerine güvenle tüketebilecekleri lezzetleri sunmaya devam ediyor.

Kalite & Üretim Anlayışımız

Sürdürülebilir Kalite

Üstün kalitesini, 90 yıllık deneyim ile modern teknolojiyi harmanlayarak sunan Emek; sofralarda gülen yüzler görmenin verdiği heyecanla, her zaman bilimsel verilere dayalı olarak daha çok lezzet ve fayda arayışındadır. Bu motivasyon ile durmak bilmeden çalışan laboratuvarı ve kalite güvence ekibi, global standartlarda denetimlerden tam puan alarak bu başarıyı sizlerle paylaşmanın gururunu yaşar. Emek, kalite standartlarına olan bu titiz yaklaşımıyla global gıda şirketlerinin onaylı tedarikçisi olmuş ve lezzetiyle tüm dünya mutfaklarında var olmuştur.

 

Güvenilir Gıda

Doğanın lezzetini, sizlere tüm besin değerleriyle ulaştırmak için Türkiye’de ilk defa dikey ice consending teknolojisini uygulayan bitkisel yağ üreticisi Emek, en az damak zevkiniz kadar sağlığınızı da önemser. Ürünlerindeki yüksek E vitamini oranını ve trans yağ içermemesini de kuvvetli vakum ve düşük deodorizasyon sıcaklığı olan bu yönteme borçludur. Aynı bilinçle, üretiminde diğer global kalite ve gıda güvenliği standartlarını eksiksiz uygulayarak gıda sektöründe tüketici memnuniyetiyle fark yaratır. Yediden yetmişe her yaştan tüketicisi olduğu bilir ve eşsiz lezzetini en güvenli haliyle sofralarınıza getirir.

Dünya Standartlarında Laboratuvar

Emek laboratuvarının güvenilirliğini ve kontrolünü sağlamak adına İngiltere’nin en saygın laboratuvarlarından olan Fapas ve Türkiye’nin güvenilir laboratuvarı Uzzk gibi uluslararası laboratuvar yeterlilik testlerine katılım gösterilmekte, kalite kontrol merkezi sürekli denetlenmektedir. Toplam 75 kontrol noktası ile tüketicinin sağlığını tehdit edebilecek riskler oluşmadan engellenmekte ve kontrol altına alınmaktadır.

İce Condensing teknolojisi koku maddelerinin ortama salınmaması ve kapalı devre olarak bertaraf etmesi sayesinde çevreye olan faydaları ile de bilinir. Yine aynı teknoloji su tüketimini 10 kat düşürür.

x